Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade

101,58 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Tanıtım Videosu İzle

Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Tanıtım Videosu, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade videosu izle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Tanıtım Videosu İzle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade seyret, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade HD izle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade inceleme


Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Özaslan lılar Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi


Ham madde : Döküm Alüminyum 
Ekmek Pişirme Alanı: 24 X 118 cm
Ağırlık: 0.900 Kg
Garanti süresi Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade için ne kadar?
Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi SadeTaşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Video

Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Tanıtım Videosu, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade videosu izle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Tanıtım Videosu İzle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade seyret, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade HD izle, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade inceleme, Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 97

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Taşhan Ocak Üstü Döküm El Tost Makinesi Sade Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hakiki Doğal Kirik Taş Unakit TaşiBileklik FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

50,15 TL

HEMEN AL