Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh

55,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Tanıtım Videosu İzle

LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Tanıtım Videosu, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh videosu izle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Tanıtım Videosu İzle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh seyret, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh HD izle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh inceleme


LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

PAKET İÇERİĞİ :


1 Ad Lazbisa 1.Kalite Paslanmaz Çelik Soğan Pide Börek Pizza Kesici


 ( Toplam 31 Cm  ) ( Çelik Uzunluk 18,5 Cm ) (Çelik Kalınlık 2 mm)

  

 

 

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ :

 

Lazbisa Kalitesi İle Uzun Süren Dayanıklılık Ve Keskinlik

 

4116 - Yüksek Karbonlu Paslanmaz Çelik


Buzul Isıl İşlem İle Optimum Sertlik


Dayanıklı Paslanmaz Çelik

 

Sert PPE ve TPC Plastik Birlikte Uygulanmış Yumuşak Elden Kaymama Özellikli Sap Kısmı.


Ergonomik Tasarımı İle Kullanım Rahatlığı

 

%100 Orijinal Ve Yerli Üretim

 

Garanti süresi LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh için ne kadar?
LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır ZırhLAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Video

LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Tanıtım Videosu, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh videosu izle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Tanıtım Videosu İzle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh seyret, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh HD izle, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh inceleme, LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 92

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
LAZBİSA Mutfak Bıçak Seti Pide Soğan Pizza KesiciSatır Zırh Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Hotiç 02TEH219500A680 Lacivert Erkek Terlik FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

221,00 TL

HEMEN AL