Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Üçgen Suşi Kalıbı

50,07 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Üçgen Suşi Kalıbı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Üçgen Suşi Kalıbı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Üçgen Suşi Kalıbı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Üçgen Suşi Kalıbı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Üçgen Suşi Kalıbı Tanıtım Videosu İzle

Üçgen Suşi Kalıbı Tanıtım Videosu, Üçgen Suşi Kalıbı videosu izle, Üçgen Suşi Kalıbı Tanıtım Videosu İzle, Üçgen Suşi Kalıbı seyret, Üçgen Suşi Kalıbı HD izle, Üçgen Suşi Kalıbı inceleme


Üçgen Suşi Kalıbı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Üçgen Suşi Kalıbı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Özellikler:  Dayanıklı üçgen pirinç topu kalıp, pirinç topu yapmak için uygun.  bento ve çocuk öğle yemeği yapmak için uygundur.  Prim malzeme, toksik olmayan ve güvenli imal edilmiştir.    Tür: Suşi Kalıp  Malzeme: PP  Özellikler: Üçgen Şekli, kolay, DIY Suşi Aracının Kullanımı  Büyük Üçgen Boyutu: 7,7 cm x 4,5 cm x 7,5 cm / 3.03" x 1.77" x 2.95" (yaklaşık).  Küçük Üçgen Boyutu: 6.6cm x 6.4cm x 4cm / 2.60" x 2.52" x 1.57" (Yakl.)    Notlar:  Nedeniyle hafif ve ekran ayar farkı, öğenin renk resimlerden biraz farklı olabilir.  nedeniyle farklı manuel ölçüme hafif boyut farkı izin verin.    Paket İçeriği:  1 x Büyük Suşi Kalıp  1 x Küçük Suşi Kalıp
Garanti süresi Üçgen Suşi Kalıbı için ne kadar?
Üçgen Suşi Kalıbı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Üçgen Suşi Kalıbı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Üçgen Suşi Kalıbı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Üçgen Suşi KalıbıÜçgen Suşi Kalıbı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Üçgen Suşi Kalıbı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Üçgen Suşi Kalıbı Video

Üçgen Suşi Kalıbı Tanıtım Videosu, Üçgen Suşi Kalıbı videosu izle, Üçgen Suşi Kalıbı Tanıtım Videosu İzle, Üçgen Suşi Kalıbı seyret, Üçgen Suşi Kalıbı HD izle, Üçgen Suşi Kalıbı inceleme, Üçgen Suşi Kalıbı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Üçgen Suşi Kalıbı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 77

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Üçgen Suşi Kalıbı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sasa Crocodile 2 Parça Eko Olta Kamışı 135 CM FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

135,15 TL

HEMEN AL