Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Yıldız Kahverengi Cila

33,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yıldız Kahverengi Cila Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yıldız Kahverengi Cila ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Yıldız Kahverengi Cila, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Yıldız Kahverengi Cila %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Yıldız Kahverengi Cila Tanıtım Videosu İzle

Yıldız Kahverengi Cila Tanıtım Videosu, Yıldız Kahverengi Cila videosu izle, Yıldız Kahverengi Cila Tanıtım Videosu İzle, Yıldız Kahverengi Cila seyret, Yıldız Kahverengi Cila HD izle, Yıldız Kahverengi Cila inceleme


Yıldız Kahverengi Cila Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Yıldız Kahverengi Cila özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Genelde Ahşapta Kullanılır. Yüksek kesiciliğe sahip olan ürünün parlatıcı özelliği de bulunmaktadır.Fırçayı kolayca sarar ve fırça üzerinde uzun süre kalan bir ciladır.
rom banyosu esnasında leke oluşturmaz.

Garanti süresi Yıldız Kahverengi Cila için ne kadar?
Yıldız Kahverengi Cila garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Yıldız Kahverengi Cila ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Yıldız Kahverengi Cila garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Yıldız Kahverengi CilaYıldız Kahverengi Cila Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Yıldız Kahverengi Cila orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Yıldız Kahverengi Cila Video

Yıldız Kahverengi Cila Tanıtım Videosu, Yıldız Kahverengi Cila videosu izle, Yıldız Kahverengi Cila Tanıtım Videosu İzle, Yıldız Kahverengi Cila seyret, Yıldız Kahverengi Cila HD izle, Yıldız Kahverengi Cila inceleme, Yıldız Kahverengi Cila özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Yıldız Kahverengi Cila siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 107

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Yıldız Kahverengi Cila Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Studz KD48 Bluetooth 5.0 Fm Radyo TF Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

76,42 TL

HEMEN AL