Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş

160,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Tanıtım Videosu İzle

Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Tanıtım Videosu, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş videosu izle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Tanıtım Videosu İzle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş seyret, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş HD izle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş inceleme


Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Pratik Ekonomik Su Arıtmalı Akıllı Sürahi ve
3 adet Filtre Kartuşu
 
Model: BLUEFOX II Mavi Renk

Su filtrasyonunda iyi bilinen AKILLI SÜRAHİ, içme suyunuzdaki kimyasalları, mineralleri ve kirleri temizlemek için tasarlanmış çok sayıda evde kullanılan üründür. Arıtma filtreleri, su sürahilerinde, musluk uzantılarında ve diğer filtrasyon ürünlerinde aktif karbon ve iyon değişim reçinesi kombinasyonunu kullanır.

Değiştirilebilir filtre kartuşu sayesinde günlük içme suyu sağlar. Aktif karbon sayesinde kloru azaltır. Bluefox Musluk filtresi ile kullanıldığında daha uzun ömürlü filtrasyon sağlar.


Kapağın üzerinde bulunan LCD zaman göstergesi bulunur.Basılarak aktif hale geldiğinde 60 gün ve kalan kartuş kapasitesini gösterir.Her 24 saatte bir gün eksilerek size kartuş değişim süresini hatırlatır.Kartuş yenilendiğinde tekrar basılarak sıfırlanarak tekrar kurulur.


Gıda sınıfı 1.Kalite plastikten imal edilmiştir.

"SAN" Plastik hammaddeden üretilmiştir. Stiren Akrilonitril (SAN) saydamdır ve parlaktır. Çizilme direnci, mutfak malzemeleri gibi birçok uygulama alanı için uygunluk sağlamaktadır. SAN mükemmel kimyasal dirence, transparanlığa, ısı dayanımına, kolay işlenebilirliğe ve mekanik özelliklere sahiptir. İlave kimyasal direnç ve yüksek sıcaklık direnci ihtiyacı olan genel maksatlı polistiren uygulamalarında kullanılır.

Bluefox Akıllı Sürahi Kartuşları suyun kalitesine ve kullanıma göre 160 Lt ye kadar arıtma yapabilir.Akıllı Sürahi kapağında bulunan zaman göstergesi kullanım süresini takibe yardımcı olur. Bluefox akıllı sürahi kartuşları verimli bir arıtma sağlar ve emsallerine göre ekonomiktir.

3 adetli kutularda satışa sunulur

Kartuş Ömrü: 150-160 Litre

4.Aşamalı arıtma sağlar

1-Mikro Partikül filtre

2-Aktif Karbon Filtre

3-İyon Değiştirici Filtre- Kireç önleyici*Yumuşatıcı

4-Mikro Partikül filtre

SERAMİK KARTUŞLU MUSLUK UCU ARITMA ile kullanıldığında sürahi kartuş ömrü uzar ve daha detaylı arıtma sağlanır.

Garanti süresi Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş için ne kadar?
Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuşBluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Video

Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Tanıtım Videosu, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş videosu izle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Tanıtım Videosu İzle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş seyret, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş HD izle, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş inceleme, Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Bluefox II Mavi Su Arıtmalı Akıllı Sürahi 3,5Lt ve 3 adet kartuş Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
MTA -W- Masa Sandalye Takımı, Yemek Masası Takımı, Mutfak Masası FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

662,92 TL

HEMEN AL