Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası

12,63 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Tanıtım Videosu İzle

Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Tanıtım Videosu, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası videosu izle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Tanıtım Videosu İzle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası seyret, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası HD izle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası inceleme


Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Çok amaçlı mutfak makası

Sebze, et, tavuk, hamur işlerini kesmenin pratik yolu. 

Makas çok amaçlı ve kullanışlı bir mutfak aracıdır. Sebze ve yeşillik doğrayıp, ambalaj, et , tavuk vs. kolaylıkla kesebilirsiniz. Fındık kıracağı, ceviz kıracağı, şişe açacağı, et ve tavuk makası, kavanoz açacağı, bıçak, kablo sıyırıcı, sebze doğrayıcı.Ergonomik sapı, makası rahat tutmanızda kolaylık sağlayacaktır.

Ürün ölçüleri:

21cm X 8cm

Paket içeriği:

1 Adet çok amaçlı mutfak makası (Ürünün farklı renkleri de vardır. Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.)


Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası için ne kadar?
Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek MakasıRenkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Video

Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Tanıtım Videosu, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası videosu izle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Tanıtım Videosu İzle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası seyret, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası HD izle, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası inceleme, Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 69

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Renkli Çok Amaçlı Mutfak Makası Et Tavuk Börek Makası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bellona-Mondi Katlanır Somya Yatak Tek Kişilik 90x190 Taşınabilir FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

2.252,50 TL

HEMEN AL