Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı

16,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle

2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Tanıtım Videosu, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı videosu izle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı seyret, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı HD izle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı inceleme


2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Malzeme: Silikon Renk: Beyaz Boyut: Büyük Boy: 32 Cm Küçük Boy 26 Cm
Garanti süresi 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı için ne kadar?
2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Video

2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Tanıtım Videosu, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı videosu izle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Tanıtım Videosu İzle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı seyret, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı HD izle, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı inceleme, 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 82

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
2 Boy 2 Adet Silikon Yuvarlak Borcam Kapağı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dell Latitude 3420 N027L342014EMEA_W i7-1165G7 8 GB 256 GB SSD 14" W10P FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

14.194,99 TL

HEMEN AL