Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml.

63,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml., Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Tanıtım Videosu İzle

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Tanıtım Videosu, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. videosu izle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Tanıtım Videosu İzle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. seyret, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. HD izle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. inceleme


Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml.


Sütlü kahve kokteylleriniz için ideal tasarımlı, yüksek dayanımlı, pürüzsüz krema için içi kumlanarak kusursuzlaştırılmış paslanmaz çelik süt potu (pitcher)

·         Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır.

·        Sütü yakmadan ısıtabilmenize olanak sağlar.

·         Özel ağız yapısı kontrollü bir akış sağlar,

·         Latte Art için en ideal süt potudur.

·         Hacim: 1.500 Ml.

Garanti süresi Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. için ne kadar?
Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml.Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Video

Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Tanıtım Videosu, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. videosu izle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Tanıtım Videosu İzle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. seyret, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. HD izle, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. inceleme, Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 68

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Paslanmaz Çelik Kahve Süt Potu Kapaklı (Pitcher) 1.500 Ml. Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Msi Cubi 5 10M-272TR i5-10210U 8 GB 512 GB SSD W10P Mini Pc FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

12.961,65 TL

HEMEN AL