Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem

85,41 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Tanıtım Videosu İzle

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Tanıtım Videosu, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem videosu izle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Tanıtım Videosu İzle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem seyret, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem HD izle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem inceleme


Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem

 
- Tefal markasına ait orijinal üründür.
- Belirtilen Tefal modeli için uyumludur.
- Paket içeriği 1 adettir.
- Sipariş vermeden önce ürün modelinizi lütfen kontrol ediniz.
 
prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Kaliteli Ürün, Hızlı Kargo

Garanti süresi Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem için ne kadar?
Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - KremTefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Video

Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Tanıtım Videosu, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem videosu izle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Tanıtım Videosu İzle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem seyret, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem HD izle, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem inceleme, Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 165

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tefal Elea Duo Narenciye Sıkacağı Sıkma Topu - Krem Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Empero Motor Emiş Filtresi 500-1000 lik FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

53,55 TL

HEMEN AL