Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere

381,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Tanıtım Videosu İzle

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Tanıtım Videosu, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere videosu izle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Tanıtım Videosu İzle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere seyret, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere HD izle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere inceleme


Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Pilav Tencere

Ürün Özellikleri;

Alüminyum döküm gövde

Ekstra güçlendirilmiş 3 Kat Granit görünümlü Kaplama

Döküm olması sebebi ile yamulmalara karşı ekstra dayanıklıdır

Kısık ateşte güveç tadında yemekler pişirir ve enerji tasarrufu sağlar

Alüminyum kapağı sayesinde içerisindeki buharı dışarıya vermeden çok kısık ateşte güveç tadında yemekler pişirir ve enerji tasarrufu sağlar
Fırında kullanıma uygundur
Silikon kulpları sayesinde el yakmaz

Non Stick-Yanmaz Yapışmaz

Gazlı,Elektrikli,Seramik,Halojen ocaklar için uygundur

Bulaşık makinesinde yıkanır

Uzun yıllar ilk günkü gibi kalması için öneriler;

Yanmaz-Yapışmaz ürünlerinizi her kullanımdan sonra tercihen elde yıkayarak temizleyin.Yıkama sonrası tamamen kurulayarak kaldırın.

Yanmaz-Yapışmaz yüzeyin kullanım ömrünü uzatmak için metal yerine, ahşap ya da plastik gereçleri tercih edin.

Yanmaz-Yapışmaz ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak ürünün daha uzun ömürlü olması için yumuşak bir sünger ve sert olmayan bir deterjanla yıkayın.

Tencere veya tavanızın boş halde aşırı ısınmasını önleyin. Uzun süre yağsız ve susuz ateş üzerinde bırakmayın.
Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere için ne kadar?
Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav TencereEmsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Video

Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Tanıtım Videosu, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere videosu izle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Tanıtım Videosu İzle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere seyret, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere HD izle, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere inceleme, Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 107

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Perge Döküm Granit 26 cm Kısa Pilav Tencere Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo IdeaPad 15ITL6 82HL009KTX029 i5-1135G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" W10P Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

11.899,15 TL

HEMEN AL