Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set

55,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Tanıtım Videosu İzle

Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Tanıtım Videosu, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set videosu izle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Tanıtım Videosu İzle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set seyret, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set HD izle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set inceleme


Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Solingen Simli Meyve Bıçağı;
Set İçeriği;6 adet meyve bıçağı
Ürün Özellikleri;
Ürün rengi: Yeşil
Tamamı 18 cm.
Ağız uzunluğu 8.5 cm.
Almanya’da üretilmiştir.
Karbon alaşımlı, paslanmaz Alman çeliğidir.

Bıçak sapı gelişmiş ergonomik yapısı sayesinde rahatça kullanılı

Bıçak sapı gelişmiş ergonomik yapısı sayesinde rahatça
kullanılı

Garanti süresi Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set için ne kadar?
Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı SetOrjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Video

Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Tanıtım Videosu, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set videosu izle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Tanıtım Videosu İzle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set seyret, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set HD izle, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set inceleme, Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 75

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Orjinal Solingen Yeşil Meyve Bıçağı 6'lı Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yurudesign Silva Tv Ünitesi Tv Sehpası 2 Kapaklı 120cm Ağaç Dokul FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

689,45 TL

HEMEN AL