Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set

254,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Tanıtım Videosu İzle

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Tanıtım Videosu, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set videosu izle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Tanıtım Videosu İzle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set seyret, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set HD izle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set inceleme


Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set

Set İçeriği

 • 26 cm Grill Tava
 • 26 cm Tava

Malzeme: Bio Granit

Özellikler

 • Leke tutmayan dış yüzey.
 • Maksimum yanmaz yapışmazlık sağlayan iç kaplama.
 • Kullanımı kolay şık kulplar.
 • Maksimum zaman ve enerji tasarrufu
 • İndüksiyonlu ocaklarda kullanımı uygun değildir.
 • Türkiye'de üretilmiştir.
 • 4 mm kalınlık.
 • Granit görünümlü iç ve dış kaplama.

2 Yıl Garantili

 • Yedek parça temini yapılmaktadır.
 • Bulaşık makinasında yıkanabilir, uzun ömürlü ürün kullanımı için elde yıkama tavsiye edilir.
Garanti süresi Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set için ne kadar?
Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava SetKaraca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Video

Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Tanıtım Videosu, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set videosu izle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Tanıtım Videosu İzle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set seyret, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set HD izle, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set inceleme, Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Azul Bio Granit Antbakteriyel Grill+Tava Set Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dark DKCHGRMINI i5-10400F 2.90 GHz 8 GB 480 GB SSD RTX2060 6 GB Free Dos Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

17.960,13 TL

HEMEN AL