Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası

65,57 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Artos Power OG-03 Mazot Tabancası büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Artos Power OG-03 Mazot Tabancası en uygun fiyatlar. Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Ücretsiz Kargo İmkanı


Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Tanıtım Videosu İzle

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Tanıtım Videosu, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası videosu izle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Tanıtım Videosu İzle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası seyret, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası HD izle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası inceleme


Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Artos Power OG-03 Mazot Tabancası özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası'nın piyasadaki muadillerine göre en önemli farkı; püskürtme ucunun 360° dönebilmesidir. Tabancanızı düz tutarak sağa, sola, yukarı ve aşağı yönlere zorlanmadan püskürtme yapabilirsiniz. Bu da size ulaşılması zor bölgelere uç açısını değiştirmek sureti ile erişebilme imkanını sağlar.

Bunun yanısıra tabanca döküm metal bir gövdeye sahiptir. Darbelere karşı mukavemetlidir. Üstelik sap kısmı teflon ile kaplı olduğundan boya yapışması söz konusu değildir. Depo hacmi 700 ml. 'dir.

Tavsiyemiz en az 50 litre depolu bir kompresör ile çalıştırmanızdır. 

 

Meme Çapı 7,5 mm.
Basınç 4-6 bar
Hava Giriş Kapasitesi 180 lit./dk.
Motor Gücü 1-2 HP
Ağırlık 210 gr.

 

Garanti süresi Artos Power OG-03 Mazot Tabancası için ne kadar?
Artos Power OG-03 Mazot Tabancası garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Artos Power OG-03 Mazot Tabancası ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Artos Power OG-03 Mazot TabancasıArtos Power OG-03 Mazot Tabancası Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Artos Power OG-03 Mazot Tabancası orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Video

Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Tanıtım Videosu, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası videosu izle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Tanıtım Videosu İzle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası seyret, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası HD izle, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası inceleme, Artos Power OG-03 Mazot Tabancası özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Artos Power OG-03 Mazot Tabancası siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 93

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Artos Power OG-03 Mazot Tabancası Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Quark QLD-100L-1A Unisex Kol Saati FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

596,74 TL

HEMEN AL