Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm

446,17 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Tanıtım Videosu, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm videosu izle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm seyret, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm HD izle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm inceleme


Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm
Garanti süresi Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm için ne kadar?
Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cmTitanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Video

Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Tanıtım Videosu, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm videosu izle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm seyret, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm HD izle, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm inceleme, Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 115

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Titanyum 6X UnlimitedOne İndüksiyon Tabanlı Tava - 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Prologic C-Series 10Ft 300 CM 3 Lb 2 Parça Sazan Kamışı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

979,10 TL

HEMEN AL