Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı

106,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Tanıtım Videosu İzle

Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Tanıtım Videosu, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı videosu izle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Tanıtım Videosu İzle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı seyret, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı HD izle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı inceleme


Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

GE 367 ZAMANLAYICI ÖZELLİKLERİ

- Üzerinde bulunan numaratik tuş takımı sayesinde ayarlanmak istenen süre kolayca ayarlanıp geri sayım işlemi başlatılabilir.
- GE 367 dijital zamanlayıcı kuvvetli alarm sesine sahiptir.
- Kuvvetli alarm sesinin yanında kırmızı Led ışığı ile alarm çaldığında yanıp yanıp sönerek uyarı vermektedir.
- GE 367 zamanlayıcı sayım yaparken, iler sayımda ekranda UP(yukarı) yazısı, geri sayımda ekranda DOWN(aşağı) yazısı çıkmaktadır.
- GE 367 timer; üç farklı şekilde kullanılabilir :
1-) Mıknatısı ile metal yüzeylere tutturularak, 2-) Arkasındaki aparatı ile masaüstüne koyularak, 3-) Arkasındaki mandal ile herhangi bir yere tutturularak veya bir çiviye asarak kullanılabilmektedir.

NASIL KULLANILIR?
 

İLERİ SAYMA

Ekranda 00:00 yazısı sabit duruyorken START butonuna bir kere basılır ve zamanlayıcının ileri sayması başlatılmış olur. STOP/RESET butonuna bir kere basıldığında süre durur, ikinci STOP/RESET butonuna ikinci sefer basıldığında süre sıfırlanmış olur.


GERİ SAYMA

Cihaz üzerinde bulunan tuş takımı ile geriye sayım başlatılacak olan süre DAKİKA ve SANİYE olarak girilir. Ardından START butonuna basılarak geri sayım başlatılır. Ekran 00:00'a geldiğinde cihazın alarmı ötmeye başlar. Geri sayım yapılırken süre durdurulmak istendiğinde yine STOP/RESET butonuna basılarak durdurulabilir. İkinci basışta süre sıfırlanacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Maksimum Sayma Zamanı 99 dakika 99 saniyeye kadar ileri ve geri
İleri ve Geri Sayım Özelliği Var
Alarm Özelliği Güçlü alarm sesi vardır
Ağırlık 83 gram
Ebat 80 x 70 x 20 mm
Ekran 53.5 x 24 mm büyüklüğünde LCD ekran
Güç Kaynağı 2 adet AAA pil
Garanti süresi Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı için ne kadar?
Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Loyka GE 367 Hızlı Dijital ZamanlayıcıLoyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Video

Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Tanıtım Videosu, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı videosu izle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Tanıtım Videosu İzle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı seyret, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı HD izle, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı inceleme, Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 61

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Loyka GE 367 Hızlı Dijital Zamanlayıcı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Damlalife NSF 12'' İnline Çubuklu 4lü Filtre Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

263,50 TL

HEMEN AL