Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm

420,41 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Tanıtım Videosu, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm videosu izle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm seyret, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm HD izle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm inceleme


Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm
Garanti süresi Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm için ne kadar?
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cmDelicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Video

Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Tanıtım Videosu, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm videosu izle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm seyret, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm HD izle, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm inceleme, Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 88

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Delicio Difüzyon Tabanlı Döküm Wok Tava - 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Vestel BM 10502 X GI Pro Wi-Fi Bulaşık Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.071,60 TL

HEMEN AL