Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı

59,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Tanıtım Videosu İzle

Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Tanıtım Videosu, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı videosu izle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Tanıtım Videosu İzle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı seyret, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı HD izle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı inceleme


Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Mantılarınıza eşit ölçüyü kolayca ve hijyenik bir şekilde vermeniz için kolay kullanımlı merdane.?

Ürün paslanmaz çelikten üretilmiştir

Kare şeklinde kesenlerde 7 bıçak bulunmaktadır. 

Düz kesenlerde 9 bıçak bulunmaktadır.

Ürün kullanımı pratik ve kolaydır

Kolayca temizlenir.

Garanti süresi Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı için ne kadar?
Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklıMantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Video

Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Tanıtım Videosu, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı videosu izle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Tanıtım Videosu İzle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı seyret, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı HD izle, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı inceleme, Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 147

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mantı merdane kesme aparatı 7 bıçaklı Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Asus X415JA-BV012A11 i3-1005G1 20 GB RAM 1 TB SSD 14" Free Dos HD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

6.935,18 TL

HEMEN AL