Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN)

1.572,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN), Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Tanıtım Videosu İzle

KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Tanıtım Videosu, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) videosu izle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Tanıtım Videosu İzle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) seyret, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) HD izle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) inceleme


KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile hazırlanmıştır. Almış olduğunuz ürünü bulaşık makinesinde yıkamayınız. Bulaşık makinesi deterjan ve tuzları uzun süreli kullanımda ürüne zarar verebilir! 
Ürün kullanım ömrünün uzun olması için sünger vb. maddelerle yıkayınız!
Garanti süresi KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) için ne kadar?
KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN)KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Video

KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Tanıtım Videosu, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) videosu izle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Tanıtım Videosu İzle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) seyret, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) HD izle, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) inceleme, KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 70

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
KCD 61 PARÇA 12 KİŞİLİK SU TAKIMI (BOLERO ALTIN) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sennheiser Headset Mikrofonu Süngeri FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

175,58 TL

HEMEN AL