Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare

339,99 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Tanıtım Videosu İzle

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Tanıtım Videosu, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare videosu izle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Tanıtım Videosu İzle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare seyret, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare HD izle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare inceleme


Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare

Yaldız detaylarının uzun ömürlü olması için elde yıkama tavsiye edilir.

Set İçeriği;

12 Adet Çay Bardağı

12 Adet Çay Tabağı

1 Adet Tepsi ( 310 x 470 mm)

 

Garanti süresi Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare için ne kadar?
Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti KareKaraca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Video

Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Tanıtım Videosu, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare videosu izle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Tanıtım Videosu İzle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare seyret, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare HD izle, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare inceleme, Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 64

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Karaca Vita Helen 25 Parça Çay Seti Kare Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
1000 adet 6,5 oz karton bardak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

195,50 TL

HEMEN AL