Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula

25,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Tanıtım Videosu İzle

Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Tanıtım Videosu, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula videosu izle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Tanıtım Videosu İzle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula seyret, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula HD izle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula inceleme


Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

%   100 YüzPaslanmaz Çelik,

Hamur Kazıyıcı, KesiciSpatula,

Meyve Sebze DoğrayıcıDilimleyici.

 

Çelik spatula hamur kesici

Renk: Stok durumuna göre karışıkrenklerde gönderilecektir.

SpatulaHamur Kesici, Çelik Hamur Kazıyıcı 
Hamurun Elle Koparmanın Ne Kadar Zor Olduğunu Bilen Bilir..
Pratik Kolay Kullanımı İle Size Vakit Kazandırır..
Komple Çelikten üretilmiştir.
Yıkanabilir.
Gıda ile teması uygundur.
Paket İçeriği:
1 Adet Çelik Spatula
Ürünün Boyutu:
11.3 x 12.1 Cm

Garanti süresi Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula için ne kadar?
Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme SpatulaSpatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Video

Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Tanıtım Videosu, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula videosu izle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Tanıtım Videosu İzle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula seyret, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula HD izle, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula inceleme, Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 136

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Spatula Bıçak Paslanmaz Çelik Spatula Hamur Kesici Kesme Spatula Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Regal BM 411 S 13 Kişilik Bulaşık Makinesi FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.652,50 TL

HEMEN AL