Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat

28,90 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Tanıtım Videosu İzle

Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Tanıtım Videosu, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat videosu izle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Tanıtım Videosu İzle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat seyret, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat HD izle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat inceleme


Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Pasta, kek, kurabiyelerinizi krema ile süslemenize yardımcı olacak, mutfakların vazgeçilmezi Krema Sıkma Torbası ve 8 Adet Duy! Farklı uçları sayesinde yaratıcı süslemeler yapabilir, profesyonelce pasta süsleyebilirsiniz. Kolay temizlenir. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Paket İçeriği: 1 Adet Krema Sıkma Torbası 8 Adet Dekorasyon Ucu. NOT : Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Garanti süresi Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat için ne kadar?
Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme AparatKrema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Video

Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Tanıtım Videosu, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat videosu izle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Tanıtım Videosu İzle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat seyret, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat HD izle, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat inceleme, Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 84

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Krema Sıkma Torbası Ve 8 Farklı Uç Pasta Seti Kek Süsleme Aparat Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ev Aksesuarı için Kokulu Gül Yaprakları - 250 Gram FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

49,58 TL

HEMEN AL