Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm

31,45 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Tanıtım Videosu İzle

Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Tanıtım Videosu, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm videosu izle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Tanıtım Videosu İzle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm seyret, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm HD izle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm inceleme


Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Siyah Kulplu Cam Kapak

Pyrex tipi cam kapaklar metal çemberi olmadığından dolayı içerisinde kurumuş yemek artığı, bakteri, pas vb. barındırmaz. Kapağın kenarında yemeklerin taşmaması ve buhar çıkışının olması için tümsekler mevcuttur. Sertleştirilmiş cam olarak üretildiğinden dolayı kolay kırılmaz. Metal çerçevesiz olmasından dolayı temizliği daha kolay ve rahattır. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanır.

Tencereden Nasıl Ölçü Alınır?
Aşağıdaki videoda anlatıldığı gibi tencereyi içten içe ölçebilirsiniz. Tüm tencere tiplerine göre ölçü alımı kesinlikle İÇTEN İÇE yapılır. 
Türkiye de tencere ölçüleri çift sayı olarak ilerler.

( Örn: İçten içe ölçülen tencere kapağı 23,5 cm geliyor ise 24 cm cam kapak uyum sağlar.)
Kapaklar tencerelere tam mm olarak oturmazlar. Tencerelere sıkışmaması için birkaç mm küçük olarak üretilirler.
Garanti süresi Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm için ne kadar?
Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cmTüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Video

Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Tanıtım Videosu, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm videosu izle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Tanıtım Videosu İzle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm seyret, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm HD izle, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm inceleme, Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Tüm Tencere ve Tavalara Uygun Pyrex Cam Kapak - 20 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Telefunken 43TF6520 43" Full HD Smart LED TV FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

4.206,65 TL

HEMEN AL