Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Emsan Titangranit 28 cm Tava

195,49 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Titangranit 28 cm Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Emsan Titangranit 28 cm Tava ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Emsan Titangranit 28 cm Tava, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Emsan Titangranit 28 cm Tava %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Emsan Titangranit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle

Emsan Titangranit 28 cm Tava Tanıtım Videosu, Emsan Titangranit 28 cm Tava videosu izle, Emsan Titangranit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle, Emsan Titangranit 28 cm Tava seyret, Emsan Titangranit 28 cm Tava HD izle, Emsan Titangranit 28 cm Tava inceleme


Emsan Titangranit 28 cm Tava Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Emsan Titangranit 28 cm Tava özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Emsan Titangranit 28 cm Tava

Granitten Gelen Güç!

Titangranit tavalar çizilmeye dayanıklı yüksek teknolojili 3 kat kat iç kaplaması ve alüminyum döküm gövdesi ile çok sağlamdır.

Yüksek ısıya dayanıklı non-stick dış yüzeyi ve tamamen yanmaz yapışmaz iç yüzeyi ile mutfaklarda uzun yıllar sağlıkla kullanılabilir.

Titangranit tavaların 26-28-30 cm boyutları bulunmaktadır.                  

Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Garanti süresi Emsan Titangranit 28 cm Tava için ne kadar?
Emsan Titangranit 28 cm Tava garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Emsan Titangranit 28 cm Tava ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Emsan Titangranit 28 cm Tava garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Emsan Titangranit 28 cm TavaEmsan Titangranit 28 cm Tava Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Emsan Titangranit 28 cm Tava orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Emsan Titangranit 28 cm Tava Video

Emsan Titangranit 28 cm Tava Tanıtım Videosu, Emsan Titangranit 28 cm Tava videosu izle, Emsan Titangranit 28 cm Tava Tanıtım Videosu İzle, Emsan Titangranit 28 cm Tava seyret, Emsan Titangranit 28 cm Tava HD izle, Emsan Titangranit 28 cm Tava inceleme, Emsan Titangranit 28 cm Tava özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Emsan Titangranit 28 cm Tava siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 112

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Emsan Titangranit 28 cm Tava Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dragos DRx895 Ryzen 5 3600 8 GB 256 GB M.2 NVMe SSD 4 GB GTX1650 27" Curved Mon. Oyuncu Bilgisayarı FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

13.534,95 TL

HEMEN AL