Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET

424,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Tanıtım Videosu İzle

ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Tanıtım Videosu, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET videosu izle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Tanıtım Videosu İzle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET seyret, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET HD izle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET inceleme


ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Marka: Aryıldız

Kategori: Sahan Set

Malzeme: Paslanmaz Çelik

İÇERİK

3 Adet Tencere: 14 Cm / 16 Cm / 18 Cm

3 Adet Kapak

Aryıldız Prime sahan seti mutfakta vazgeçilmeziniz olacak.

Yüksek ısıya dayanıklı, paslanmaz çelik gövde üstün pişirme performansı ve kolay temizleme imkanı sağlar.

Hava delikli cam kapak sayesinde kapağı açmadan leziz yemekler pişirebilirsiniz.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET için ne kadar?
ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SETARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Video

ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Tanıtım Videosu, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET videosu izle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Tanıtım Videosu İzle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET seyret, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET HD izle, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET inceleme, ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 103

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARYILDIZ PRİME 3 LÜ SAHAN SET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürbisa 61625 Sürmene Kasap Bıçağı Seti Kurban Seti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

636,65 TL

HEMEN AL