Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi

124,09 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Tanıtım Videosu İzle

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Tanıtım Videosu, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi videosu izle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Tanıtım Videosu İzle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi seyret, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi HD izle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi inceleme


Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi

Yapışmaz Yanmaz Kaplama Kek Kalıbı.

Kaiser Almanya Menşei.
Yapışmaz Yanmaz Kaplama Kek Kalıbı.
Avrupa Standartlarında Üretim. 

Paket İçeriği ve Boyutlar: 1 Adet Kek Kalıp -22  cm
Materyal: Metal Gövde Ve Non-Stick Kaplama

Elde yıkanmalıdır.
 

Bu ürün Vega Sanal Mağaza ile listelenmiştir

Garanti süresi Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi için ne kadar?
Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm MaviKaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Video

Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Tanıtım Videosu, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi videosu izle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Tanıtım Videosu İzle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi seyret, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi HD izle, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi inceleme, Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 58

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kaıser Kek Kalıbı Borulu 22 Cm Mavi Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
GELİŞİM YATAK MÜHÜRLÜ BRONZE YATAK PEDİ ŞİLTESİ FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.682,92 TL

HEMEN AL