Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Mutfak Gereçleri

Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk

517,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk ve Mutfak eşyaları birbirinden uygun fiyatlarla sizi bekliyor! Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk, Bardak, çatal, kaşık, cezve, tabak gibi mutfak ürünleri için Ücretsiz Kargo ve kapıda ödeme ile hemen sipariş verebilirsiniz. Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk %30?a Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Tanıtım Videosu İzle

Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Tanıtım Videosu, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk videosu izle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Tanıtım Videosu İzle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk seyret, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk HD izle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk inceleme


Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Leifheit Parat Plus Streç ve Havluluk 38x35 cm

Bu şekilde çalışır: Parat Plus duvar kağıdı tutucusu tek seferde tekrar tekrar ihtiyacınız olan her şeyi sunar.  İki kapalı kap alüminyum ve şeffaf film için alan sağlar.  Dondurucu torbaları için bir bölme sağlanmıştır.  Ayrıca erişilebilir bir Tesafilmspender'ın yanı sıra lastiklerin, raptiyelerin, ataçların veya toka klipslerin düzenli yerlerini bulduğu küçük bir parça kutusunun yanı sıra.  Mutfak kağıdı için başka bir tutucu temin edilmiştir.  Duvar rulo tutucusu Parat Plus, alüminyum ve şeffaf filmleri temiz ve hassas bir şekilde kesen özel bıçaklarla donatılmıştır.  Çarpık olmadan, yağmacıyı koparın ve plastik sargıyla karıştırmadan, çünkü başlangıç ??bulunamaz.  Kesme işleminden sonra, silindir uçları silindir tutucusundan yeterince dışarı çıkıntı yapar,  Bir dahaki sefere onları kapıp çıkarabilmek için.  Jilet gibi keskin bıçaklar pratik sürgülerin arkasına gizlenmiştir.  Kolay duvar montajından sonra, duvar rulosu tutucusu önden hızlı ve kolay bir şekilde donatılabilir.  Tek yapmanız gereken muhafazayı sökmek, içeriye girmek ve Leifheit duvar rulo tutucusu Parat Plus kullanıma hazırdır.  Tüm standart silindir ölçüleri için uygundur.

  • Alüminyum ve şeffaf film, mutfak kağıdı ve derin dondurucu torbaları için yeri olan kanıtlanmış rulo tutucu
  • artı Tesafilm dağıtıcı ve küçük parça kutusu
  • Temiz kesme kenarları için özel bıçak
  • her zaman kullanıma hazır folyo uçları
  • Boyutlar: L: 38,5 x G: 7 x Y: 31,5 cm
  • 3 yıl garanti
Garanti süresi Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk için ne kadar?
Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit HavlulukLeifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Video

Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Tanıtım Videosu, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk videosu izle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Tanıtım Videosu İzle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk seyret, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk HD izle, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk inceleme, Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 468

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Leifheit Parat Plus Streç ve Havlu 38x35 cm Leifheit Havluluk Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Blackstar Carry-On Travel Gitar ( Jet Black) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

9.054,63 TL

HEMEN AL