Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli

67,90 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli en uygun fiyatlar. Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Ücretsiz Kargo İmkanı


Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Tanıtım Videosu İzle

Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Tanıtım Videosu, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli videosu izle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Tanıtım Videosu İzle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli seyret, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli HD izle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli inceleme


Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Normal Çakmak Gazı ile Doldurulur Rüzgar ve Yağmurda Yanabilen Torch Pürmüz Alev Alev Şiddeti El İle Kolaylıkla AyarlanabilirMasa Standlı Pürmüz alevli bir çakmaktır. Alevi 1300 derece sıcaklığa ulaşmaktadır. Torch özelliği sayesinde çakmak yatay veya baş aşağı şekilde de kullanılabilir.

1300 Derece Torch Pürmüz

* Kampta, piknikte mangal yakarken, tamir işlerinizi yaparken , dişçilikte, cam vb.
 
 Yada Mutfakta Genelde Fırın Sütlaç Yapımında kullanabileceğiniz üründür.
 
* Ateş uzunluğunu ayarlanabilir Çakmak gibi de kullanılır. Çocuk için emniyet kilidi mevcuttur.
 
* Normal çakmak gazı ile dolum yapıp kullanabilirsiniz.


Tüm TÜRKİYE 4 Adet kargo ücreti 8 tl.dir.

Garanti süresi Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli için ne kadar?
Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek AlevliSeyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Video

Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Tanıtım Videosu, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli videosu izle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Tanıtım Videosu İzle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli seyret, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli HD izle, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli inceleme, Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 67

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Seyehat Masa Tipi Depolu Doldurabilir Pürmüz Çakmak yüksek Alevli Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Dell Latitude 3520 N015L352019EMEA_U12 i5-1135G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.625,00 TL

HEMEN AL