Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Klima

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima

9.520,00 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sürdürülebilir Bir Gelecek için Yüksek Enerji Tasarruflu Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Klima ile Tanışın! Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Ofis, Otel ve Endüstriyel alanlarda Mekanınıza uygun çözüm sunur. Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima ücretsiz kargo avantajı ile fırsatı kaçırmayın.


Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu İzle

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima videosu izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu İzle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima seyret, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima HD izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima inceleme


Garanti süresi Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima için ne kadar?
Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter KlimaHitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu İzle

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima videosu izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu İzle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima seyret, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima HD izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter KlimaÜrün Detayları

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima

Hitachi SUMMIT FROST WASH RAK-35REF Duvar Tipi Inverter Klima

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Video

Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima videosu izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Tanıtım Videosu İzle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima seyret, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima HD izle, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima inceleme, Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 104

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Hitachi-Hikoki RAC-35PED Duvar Tipi Inverter Klima Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Deep Purple Moss C2 Uv Filtreli Tarz Kadın Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

960,50 TL

HEMEN AL