Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2

39,10 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 en uygun fiyatlar. Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Ücretsiz Kargo İmkanı


Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Tanıtım Videosu İzle

Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Tanıtım Videosu, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 videosu izle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Tanıtım Videosu İzle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 seyret, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 HD izle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 inceleme


Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar


Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 (en 10 cm*10 m. uzunluğu fiyatı verilmiştir.)
Cam Elyaf Keçe ürünleri polyester, vinilester ve epoksi ile uyumludur. Çok ince yapısıyla hassas işler işin ideal bir malzemedir.
Garanti süresi Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 için ne kadar?
Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Video

Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Tanıtım Videosu, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 videosu izle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Tanıtım Videosu İzle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 seyret, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 HD izle, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 inceleme, Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 146

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Fiber Elyaf Cam Elyaf Keçe 80 gr/m2 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Setaymobilya Full Ortopedik Yatak, 90X200 Cm Tek Kişilik Pocked Form Yatak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.911,65 TL

HEMEN AL