Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin

305,96 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin en uygun fiyatlar. Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Ücretsiz Kargo İmkanı


Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Tanıtım Videosu İzle

Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Tanıtım Videosu, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin videosu izle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Tanıtım Videosu İzle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin seyret, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin HD izle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin inceleme


Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Su Sayaç Filtresi  
-35 C ( eksi otuz beş ) derece soğuk !!!
+90 C(  Artı doksan) derece sıcak  !!!
 50 Bar Basınç 
şartları için dayanıklı silifozlu ve kartuş filtreli , kireç önleyici sayaç filtresi

Bu filtre kapları, filtre kartuşları için yuva görevini görür. Ürünün içine  filtre kartuşları takılarak suyun arıtılması gerçekleşir. Şebeke suyu, kuyu suyu, dere, göl, havuz ve sarnıçlar gibi suların arıtılma işlerinde kullanılırlar. RO arıtma sistemlerinde; evlerde, iş yerlerin de su sayacı sonrasına; çamaşır, bulaşık makinesi, su ısıtıcıları, çay kazanları ve hidrofor tesisleri vb. yerlerde su girişlerine kolayca monte edilebilir.  

Garanti süresi Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin için ne kadar?
Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçinSayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Video

Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Tanıtım Videosu, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin videosu izle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Tanıtım Videosu İzle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin seyret, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin HD izle, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin inceleme, Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 247

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Sayaç filtresi Silifozlu Soğuk-Sıcak Su İçin Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Avon Bronzing Powder Bronzlaştırıcı Pudra Golden Bronze 13.5 G FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

79,82 TL

HEMEN AL