Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

BAS-AÇ (BAS-12)

650,25 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BAS-AÇ (BAS-12) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
BAS-AÇ (BAS-12) büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve BAS-AÇ (BAS-12) en uygun fiyatlar. BAS-AÇ (BAS-12) Ücretsiz Kargo İmkanı


BAS-AÇ (BAS-12) Tanıtım Videosu İzle

BAS-AÇ (BAS-12) Tanıtım Videosu, BAS-AÇ (BAS-12) videosu izle, BAS-AÇ (BAS-12) Tanıtım Videosu İzle, BAS-AÇ (BAS-12) seyret, BAS-AÇ (BAS-12) HD izle, BAS-AÇ (BAS-12) inceleme


BAS-AÇ (BAS-12) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan BAS-AÇ (BAS-12) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

BAS-AÇ (BAS-12)

 Bu benzersiz kapı otomatiği Basaç ürünümüz; kapı dili yaylı kilit mekanizmasıyla kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine ya da kumandaya basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini yuvasına doğru iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye) dili itmek için uyguladığı kuvveti keser, böylece dil tekrar yuvasına girer ve kapı yeniden güvenli hale gelir. Patentli olan bu basaç ürünümüz; zemberek usulüyle çalışan muadillerinin tersine, kapı açılıp kapanmasa da 5 saniye sonra kapıyı güvenli bir şekilde kapatmış olur.
Ürünün sorunsuz çalışması için kapı mekaniğinin problemsiz olması ve montajının ve elektriksel bağlantılarının doğru olarak yapılması gerekir.
Kapının alın kısmına tekabül eden sac 3 mm kalınlığında olup, paslanmaz imal edilmiş ve yekpare olması nedeniyle daha dayanıklıdır. BAS-AÇ, ve BAS-AÇ kilit karşılığından oluşur. Elektronik kontrol kutusu 12- 24 Volt (AC/DC) besleme ile çalışır. Bu cereyanı da zil trafosundan alabilirsiniz. 
Bağlantı uçları aşağıdaki şekilde gösterilmiştir. 

Ürünün Özellikleri:

•  Kapı dilini 5 saniye iter. Sonra, uyguladığı kuvveti kesince de kapı dili yuvasına oturur.
•  Paslanmaz sacdan üretilmiş olan alın sacı 3 mm Kilit Karşılığı vardır.
•  Elektronik kontrol kutusu vardır.
Garanti süresi BAS-AÇ (BAS-12) için ne kadar?
BAS-AÇ (BAS-12) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; BAS-AÇ (BAS-12) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

BAS-AÇ (BAS-12) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
BAS-AÇ (BAS-12)BAS-AÇ (BAS-12) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için BAS-AÇ (BAS-12) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

BAS-AÇ (BAS-12) Video

BAS-AÇ (BAS-12) Tanıtım Videosu, BAS-AÇ (BAS-12) videosu izle, BAS-AÇ (BAS-12) Tanıtım Videosu İzle, BAS-AÇ (BAS-12) seyret, BAS-AÇ (BAS-12) HD izle, BAS-AÇ (BAS-12) inceleme, BAS-AÇ (BAS-12) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen BAS-AÇ (BAS-12) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 87

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
BAS-AÇ (BAS-12) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
90 x 200 Cm Yaysız Visko Yatak FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.694,92 TL

HEMEN AL