Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI

16,92 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI en uygun fiyatlar. SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Ücretsiz Kargo İmkanı


SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Tanıtım Videosu İzle

SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Tanıtım Videosu, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI videosu izle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Tanıtım Videosu İzle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI seyret, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI HD izle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI inceleme


SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

GÜNEŞDE AĞARMA YAPMAYAN 1.SINIF KALİTELİ MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.

KARBON FİBER SİNEK TELİ 80/100/120/140/160 CM

***ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJIYLA***

*KARBON FİBER Sinek Teli

*80/100/120/140/160 CM

*Karbon Fiber

*1. kalite malzemelerden üretilmiştir.

*Oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

*Uzun ömürlü ve ekonomiktir.

Garanti süresi SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI için ne kadar?
SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLISİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Video

SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Tanıtım Videosu, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI videosu izle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Tanıtım Videosu İzle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI seyret, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI HD izle, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI inceleme, SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 147

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
SİNEK TELİ/SİNEKLİK-KARBON FİBERGLASS SİNEK TÜLÜ(GÜNEŞE DAYANIKLI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Çelik Karıştırma Kabı 23.5x8 cm FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

48,37 TL

HEMEN AL