Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs

51,94 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs en uygun fiyatlar. 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Ücretsiz Kargo İmkanı


40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Tanıtım Videosu İzle

40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Tanıtım Videosu, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs videosu izle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Tanıtım Videosu İzle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs seyret, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs HD izle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs inceleme


40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Ürün fotoğrafları temsili değildir.
Size gönderilecek ürünlerin tarafımızca çekilmiş gerçek fotoğraflarıdır.

En: 40mm
Kalınlık: 2mm
Çekme Kuvveti 105/cm
1-30m istediğiniz ebatta SEÇİNİZ.  
   Kendinden Yapışkanlı ya da Standart (Yapışkansız) SEÇİNİZ. 

Esnek Şerit (Bant) Mıknatıslar; eğilebilir, bükülebilir ve düzensiz yüzeylerin şekli alabilirler. Bunun yanında 3M Kendinden Yapışkanlı Esnek Mıknatıslı Bant, birçok yüzeye yüksek bir yapışma gücü ile yapışarak metal yüzeylere yapıştığı objeyi söküp takılabilir şekilde tutturmaya izin verir. Bu iki tip ürün; sanat ve el sanatları projeleri için veya evde veya okulda kullanmak için harikadır. Makasla kesin, arkasını soyun ve takın. Bandı seçtiğiniz öğelere uygulayın ve herhangi bir manyetik yüzeyde sergileyin. Manyetik olan her şeyi yapın!

Ev kullanımları şunları içerir:

 • 2 metal olmayan yüzeyi birbirine bağlayın. Kağıt, karton, hafif akrilik, sineklik, görüntülü çalışmalar
 • 3M ™ Esnek Mıknatıslı Bant, nesnelerin ve yüzeylerin metal yüzeylere tekrar kapatılabilir şekilde bağlanmasına izin veren genel amaçlı, arkası yapışkanlı, esnek bir mıknatıs banttır.
 • Yüksek mukavemetli manyetik bant
 • Akrilik yapışkan birçok yüzeye yapışır
 • Düzensiz yüzeylere esnek bant tutturulur
 • Benzersiz tasarım ile çatlamayı ortadan kaldırır ve dayanıklılığı artırır
 • Uygulamanıza uyacak şekilde makasla kesilebilir.

Endüstriyel kullanımlar şunları içerir:

 • Tabela montajı,
 • Reklam displayleri,
 • Metal kapıları sabitleme
 • Makinelere alet takma.

Üretim uygulamaları şunları içerir:

 • Konteynerler, bagajlar, giysiler, kapı contaları ve elektronik parçalar. 

Sanat ve el sanatları ve ev kullanımları şunları içerir:

 • Asılı sanat eserleri ve pencere kaplamaları, mevsimlik dekorasyonların geçici olarak eklenmesi ve etiketleme. 
 • Akrilik yapışkan ayrıca tipik olarak makine parçalarında kullanılan yağla hafifçe kirlenmiş yüzeylere mükemmel yapışma sağlar.

Teknik Özellikler: 
En: 40mm
Kalınlık: 2mm
Dikey Çekme Kuvveti: 105  g/cm      (Dikey Çekme Kuvveti, oda sıcaklığında (20 °C) 10 mm kalınlığında yumuşak çelikten yapılmış cilalı bir plaka üzerinde, mıknatıs yüzeyden dikey olarak çekilerek (1 kg = 10 N) belirlenir.      İstisnai durumlarda belirtilen değerlerden sapma mümkündür)
Çalışma Sıcaklığı: -15   °C ile      80   °C arası.
Mıknatıs: Esnek Kauçuk
Garanti süresi 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs için ne kadar?
40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Video

40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Tanıtım Videosu, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs videosu izle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Tanıtım Videosu İzle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs seyret, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs HD izle, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs inceleme, 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen 40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 91

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
40x2mm 3M Kendinden Yapışkanlı ya da Standart Şerit Mıknatıs Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Zeiron AMX35 Amd Ryzen 5 3600 8GB 1TB 240GB 4GB RX550 27" Oyuncu Masaüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

10.717,68 TL

HEMEN AL