Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI

29,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI en uygun fiyatlar. RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Ücretsiz Kargo İmkanı


RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Tanıtım Videosu İzle

RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Tanıtım Videosu, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI videosu izle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Tanıtım Videosu İzle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI seyret, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI HD izle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI inceleme


RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

RTMAX RASPALAMA YEDEK AKSESUARLARI 
TÜM MARKALARA UYUMLU 
İSTEDİĞİZİ ÜRÜNÜ ALABİLİRSİNİZ 
İRTİBAT NUMARSI 0533 473 8614 

ÜRÜNLERİMİZİ 8 Lİ SET OLARAK BU LİNKDEN TEMİN EDEBİLİRİSİNİZ   https://urun.n11.com/aksesuar-setleri/rtrmax-8-parca-raspalama-aksesuar-seti-P394484223
Garanti süresi RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI için ne kadar?
RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARIRTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Video

RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Tanıtım Videosu, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI videosu izle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Tanıtım Videosu İzle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI seyret, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI HD izle, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI inceleme, RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 119

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
RTRMAX RASPALAMAAKSESUARLARI Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Einhell TC-RH 800 4F 800W Kırıcı Delici FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.062,50 TL

HEMEN AL