Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Titebond Original Wood Glue 473ml

144,50 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Titebond Original Wood Glue 473ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Titebond Original Wood Glue 473ml büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Titebond Original Wood Glue 473ml en uygun fiyatlar. Titebond Original Wood Glue 473ml Ücretsiz Kargo İmkanı


Titebond Original Wood Glue 473ml Tanıtım Videosu İzle

Titebond Original Wood Glue 473ml Tanıtım Videosu, Titebond Original Wood Glue 473ml videosu izle, Titebond Original Wood Glue 473ml Tanıtım Videosu İzle, Titebond Original Wood Glue 473ml seyret, Titebond Original Wood Glue 473ml HD izle, Titebond Original Wood Glue 473ml inceleme


Titebond Original Wood Glue 473ml Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Titebond Original Wood Glue 473ml özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Titebond Original Ahşap Tutkalı / Titebond Original Wood Glue

 

Dünyanın en iyi ahşap Tutkalı firması TITEBOND -  Made in USA

 

Genel ahşap işlemleri için endüstri standardı olan bu orijinal alifatik reçine tutkal 60 yıldan uzun bir süredir profesyonellerin tercihi olmuştur. Baskı süresini azaltmak için güçlü ilk yapışkanlığa ve sertleşme hızına sahiptir. Titebond Original Ahşap Tutkalı ahşabın kendisinden de sağlam bağlantı oluşturur, mükemmel seviyede zımparalanabilir ve cilalardan etkilenmez. Isıya, solventlere ve küfe karşı üstün dayanıklılık sunar; sert ahşap, yumuşak ahşap ve birçok diğer gözenekli malzeme için idealdir. Kullanımı kolaydır, toksik değildir, solvent içermez ve su ile temizlenir.

 

  • İç ortam projeleri & Müzik aletleri
  • Güçlü ilk yapışma
  • Mükemmel zımparalanabilirlik
  • Suyla temizlenebilme

 

TITEBOND TÜRKİYE  / www.titebond.com.tr


Garanti süresi Titebond Original Wood Glue 473ml için ne kadar?
Titebond Original Wood Glue 473ml garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Titebond Original Wood Glue 473ml ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Titebond Original Wood Glue 473ml garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Titebond Original Wood Glue 473mlTitebond Original Wood Glue 473ml Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Titebond Original Wood Glue 473ml orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Titebond Original Wood Glue 473ml Video

Titebond Original Wood Glue 473ml Tanıtım Videosu, Titebond Original Wood Glue 473ml videosu izle, Titebond Original Wood Glue 473ml Tanıtım Videosu İzle, Titebond Original Wood Glue 473ml seyret, Titebond Original Wood Glue 473ml HD izle, Titebond Original Wood Glue 473ml inceleme, Titebond Original Wood Glue 473ml özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Titebond Original Wood Glue 473ml siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 209

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Titebond Original Wood Glue 473ml Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Baby Plus Mini Pp Bebek Alıştırma Bardağı Set 30 ML FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

25,48 TL

HEMEN AL