Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Fotoğraf Makinesi

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil

334,51 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil kullanım amacınız neyse, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz. Profesyonel amaçlarla çekim yapmayı düşünüyorsanız Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil ve kompakt makineler de işinizi görecektir. Şimdi Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil için siparişinizi verebilirsiniz.


Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu İzle

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil videosu izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu İzle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil seyret, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil HD izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil inceleme


Garanti süresi Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil için ne kadar?
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya PilSamsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu İzle

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil videosu izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu İzle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil seyret, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil HD izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya PilÜrün Detayları

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil

Satın almış olduğunuz ürünü iyi günlerde kullanmanızı diler, vaktiniz varsa aşağıdaki bilgi ve açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz. Burada cevabını bulamadığınız yada önemli gördüğünüz sorularınız için satıcıya mesaj at yazan yere tıklayarak istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Sorularınız mesai saatleri içinde genelde iki saat içinde cevaplandırılır ama iş yoğunluğu yada diğer sebeplerden sarkabilir. Her gün yüzlerce ürün gönderildiği için gereksiz olduğunu düşündüğünüz sorular, hem sizin hem diğer alıcıların ürünlerinin hazırlanmasında gecikmeler, aksamalar veya yanlışlıklara sebep olabileceği için anlayış beklemekteyiz. Hafta içi saat 15:00 e kadar satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Çok çok nadir elde olmayan sebeplerle (elektrik kesintisi, yada gönderici kargo şubesinde sistem olmaması gibi) ertesi güne kayabiliyor. Alıcı kargo şubesi teslimat çalışanı verdiğiniz adrese genelde sadece bir kez uğramakta, adreste bulunmamanız halinde kargo şubesinden gidip kendiniz yada kargo şubesine önceden bildirerek biriyle aldırmak zorunda kalabilmektesiniz, bu yüzden lütfen ev ise mutlaka sürekli birileri bulunmalı, yada işyeri adresinizi vermelisiniz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre değişmekle birlikte genelde birçok yere ertesi gün teslim ediliyor, bazı alıcı kargo şubesine uzak yerler, kargo şubesi bulunmayan ilçe köy vb. yerlere birkaç gün sürebiliyor. Çok acil almanız gereken ürünleri; size mesajla gönderilen yada bana özel menüden satın aldığınız ürün bilgileri altında siyahla yazılan kargo kodunuzdan takip ederek alıcı şubeden bilgi alabilir yada şubeye giderek yada önceden şubeye bildirerek birini gönderip aldırabilirsiniz. Ürün sayfasındaki kargo bilgileri yazan yere tıkladığınızda hangi kargodan ve kargo ücretini kimin ödeyeceği ve alıcı öderli ürünlerde kapıda kargocuya ödeyeceğiniz kargo ücreti yazmaktadır. Hazırlanan kargolar gün içinde üç sefer (sabah, öğle ve 15:00) gönderici şubeye toplu olarak verilir, gönderici kargo şubesindeki yoğunluğa göre sıraya konulup sisteme kargo kodlarınız girilir. Bazı durumlarda kargo eşitlemesinde (senkronizasyon) sorun çıkabilir, bu durumda akşamları kargo internet sitesinden tarafımızdan kontrol edilerek elden sisteme kargo kodlarınız girilir. Hijyene dikkat edilmesi gereken ürünler gibi kişisel (iç giyim) kullanım ürünleri haricindeki tüm ürünleri on beş gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Sadece bizden değil, tüm uzaktan satışlarda yani internet, telefon, televizyon kanallarından yapılan tüm alışverişlerde bu geçerlidir. Aynı kargo poşeti içinde tek kargoda geleceği için bu dükkanda satılan diğer ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.
 

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Video

Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil videosu izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Tanıtım Videosu İzle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil seyret, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil HD izle, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil inceleme, Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 122

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Samsung Es75 Pili Bataryası Bp70A Batarya Pil Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kadın Su Yolu Kolye ve Bileklik Set Byklkpst135 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

254,92 TL

HEMEN AL