Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Fotoğraf Makinesi

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen

74,58 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen kullanım amacınız neyse, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz. Profesyonel amaçlarla çekim yapmayı düşünüyorsanız Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen ve kompakt makineler de işinizi görecektir. Şimdi Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen için siparişinizi verebilirsiniz.


Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu İzle

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen videosu izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu İzle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen seyret, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen HD izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen inceleme


Garanti süresi Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen için ne kadar?
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - LenspenLens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu İzle

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen videosu izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu İzle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen seyret, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen HD izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - LenspenÜrün Detayları

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen

3 İN 1 LENS PEN

LENS TEMİZLİK KALEMİ

 

ÖZELLİKLERİ

 

3 Fonksiyonlu pratik objektif temizleme kalemi

( fırça - karbon - sünger )

 

1. aşamada gizlenebilen fırçasıyla toz büyüklüğündeki yapışmayan maddeleri temizleyin

2. aşamada kalemin sünger ucunu kullanarak yapışmış maddeleri temizleyin

3. aşamada kalemin ucunu çıkarıp diğer ucundaki karbon başlığı geri takın, dairesel kısmıyla objektifinizin kenarlarını, köşeli kısımlarla da lcd ekranınızın köşelerini temizleyin.

Satın almış olduğunuz ürünü iyi günlerde kullanmanızı diler, vaktiniz varsa aşağıdaki bilgi ve açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz. Burada cevabını bulamadığınız yada önemli gördüğünüz sorularınız için satıcıya mesaj at yazan yere tıklayarak istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Sorularınız mesai saatleri içinde genelde iki saat içinde cevaplandırılır ama iş yoğunluğu yada diğer sebeplerden sarkabilir. Her gün yüzlerce ürün gönderildiği için gereksiz olduğunu düşündüğünüz sorular, hem sizin hem diğer alıcıların ürünlerinin hazırlanmasında gecikmeler, aksamalar veya yanlışlıklara sebep olabileceği için anlayış beklemekteyiz. Hafta içi saat 15:00 e kadar satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Çok çok nadir elde olmayan sebeplerle (elektrik kesintisi, yada gönderici kargo şubesinde sistem olmaması gibi) ertesi güne kayabiliyor. Alıcı kargo şubesi teslimat çalışanı verdiğiniz adrese genelde sadece bir kez uğramakta, adreste bulunmamanız halinde kargo şubesinden gidip kendiniz yada kargo şubesine önceden bildirerek biriyle aldırmak zorunda kalabilmektesiniz, bu yüzden lütfen ev ise mutlaka sürekli birileri bulunmalı, yada işyeri adresinizi vermelisiniz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre değişmekle birlikte genelde birçok yere ertesi gün teslim ediliyor, bazı alıcı kargo şubesine uzak yerler, kargo şubesi bulunmayan ilçe köy vb. yerlere birkaç gün sürebiliyor. Çok acil almanız gereken ürünleri; size mesajla gönderilen yada bana özel menüden satın aldığınız ürün bilgileri altında siyahla yazılan kargo kodunuzdan takip ederek alıcı şubeden bilgi alabilir yada şubeye giderek yada önceden şubeye bildirerek birini gönderip aldırabilirsiniz. Ürün sayfasındaki kargo bilgileri yazan yere tıkladığınızda hangi kargodan ve kargo ücretini kimin ödeyeceği ve alıcı öderli ürünlerde kapıda kargocuya ödeyeceğiniz kargo ücreti yazmaktadır. Hazırlanan kargolar gün içinde üç sefer (sabah, öğle ve 15:00) gönderici şubeye toplu olarak verilir, gönderici kargo şubesindeki yoğunluğa göre sıraya konulup sisteme kargo kodlarınız girilir. Bazı durumlarda kargo eşitlemesinde (senkronizasyon) sorun çıkabilir, bu durumda akşamları kargo internet sitesinden tarafımızdan kontrol edilerek elden sisteme kargo kodlarınız girilir. Hijyene dikkat edilmesi gereken ürünler gibi kişisel (iç giyim) kullanım ürünleri haricindeki tüm ürünleri on beş gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Sadece bizden değil, tüm uzaktan satışlarda yani internet, telefon, televizyon kanallarından yapılan tüm alışverişlerde bu geçerlidir. Aynı kargo poşeti içinde tek kargoda geleceği için bu dükkanda satılan diğer ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Video

Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen videosu izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Tanıtım Videosu İzle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen seyret, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen HD izle, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen inceleme, Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 94

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Lens- Objektif Üçlü Temizleme Kalemi - Lenspen Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Yarentuhafiye Form Angel Bayan Anne Lohusa Emzirme Atleti 7003 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

98,52 TL

HEMEN AL