Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü

0,10 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü en uygun fiyatlar. Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Ücretsiz Kargo İmkanı


Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Tanıtım Videosu İzle

Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Tanıtım Videosu, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü videosu izle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Tanıtım Videosu İzle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü seyret, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü HD izle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü inceleme


Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÖN BİLGİLENDİRME

Dilediğiniz ölçüde CNC kesim yapılır.

Özel kesimleriniz için ekstra bir KESİM ücreti talep edilmemektedir.

Vektörel teknik çizimlerinizi info@allireklam adresi ile paylaşabilirsiniz. Kabul edilebilir formatlar: AI,DXF ve CDR ÖZEL TALEP ÇÖZÜM ÖRNEKLERİ :


Bir tasarım modeliniz var ve 40x40cm ölçüden çıkıyor. Bu durumda 40x40cm sipariş vermeniz ve mesaj yoluyla bizi bilgilendirmeniz yeterlidir.

72x53 sipariş vermek istiyorsunuz fakat ölçülerde bulamadınız. M2 hesabı olarak 60x60cm denk geldiğinden sadece kesim ölçünüzü 

belirtmeniz ve 60x60 sipariş vermeniz yeterlidir.

ÜRÜN BİLGİLENDİRME :
Pleksiglass Akrilik Levha 

Renk: Şeffaf (Transparan)

Kalınlık:   Net   2.8MM

Levha Boyutu: Belirtilen ölçüler haricinde istediğiniz ölçüde kesim yapılır. Mesaj atmanız yeterlidir. Detaylı çiziminiz için
mail yoluyla iletişime geçilir.

Not: Ürünlerde koruyucu folyo mevcuttur.

Kristal şeffaflığında, tüm ortamlara uyumlu, ısıyla kolay şekil verilen, renkli ve renksiz çeşitleri bulunan bir tür plastiktir. Plastik cam olarak da adlandırabileceğimiz pleksi, estetik açısından da dikkat çeken ve kullanışlı bir maddedir. Camdan hafif olan pleksi, daha da dayanıklıdır. Birçok malzemeyle kolay uyum sağladığı için de tercih edilen pleksiler, şeffaflığı nedeniyle ferahlık ve genişlik hissi uyandırır.

Hijyenik olmaları ve sağlığa zararı bulunmamaları sebebi ile gıda sektöründe gıda saklamaya ve teşhirine yönelik imalatlarda ve sağlık sektöründe çeşitli  tıbbi cihaz ve üretiminde kullanılır.

Garanti süresi Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü için ne kadar?
Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız ÖlçüŞeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Video

Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Tanıtım Videosu, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü videosu izle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Tanıtım Videosu İzle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü seyret, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü HD izle, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü inceleme, Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 222

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Şeffaf Pleksi Levha 3mm Sınırsız Ölçü Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Sivasgözde Bahar Mutfak Bahçe Cafe Sandalyesi 2 Li Set FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

1.274,15 TL

HEMEN AL