Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ )

505,75 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) en uygun fiyatlar. Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Ücretsiz Kargo İmkanı


Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Tanıtım Videosu İzle

Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Tanıtım Videosu, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) videosu izle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Tanıtım Videosu İzle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) seyret, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) HD izle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) inceleme


Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

DİSPENSER HAVLU ( Z KATLAMA HAVLU ) 5 KOLİ
Garanti süresi Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) için ne kadar?
Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ )Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Video

Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Tanıtım Videosu, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) videosu izle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Tanıtım Videosu İzle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) seyret, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) HD izle, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) inceleme, Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 142

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Z KATLAMA HAVLU ( 5 KOLİ ) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Whistle YUMA 28" Jant 48 CM Kadro 21 Vites VB Erkek Şehir Bisikleti FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

5.185,00 TL

HEMEN AL