Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN)

17,85 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) en uygun fiyatlar. Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Ücretsiz Kargo İmkanı


Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Tanıtım Videosu İzle

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Tanıtım Videosu, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) videosu izle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Tanıtım Videosu İzle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) seyret, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) HD izle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) inceleme


Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye

Paket içeriğine montaj vidaları dahildir.

Ebatlar: (2 nolu temsili resimden ürün ölçüleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz)

Başlıktaki 1. Ölçü (a): Ürünün dikey yüksekliğini.

Başlıktaki 2. Ölçü (b): Ürünün yatay uzunluğunu.

Başlıktaki 3. Ölçü (c): Ürünün enini ifade eder.

Et Kalınlıklıkları: 2 mm'dir.

Kullanım Alanları:

Dolap, vestiyer, kitaplık ve diğer devrilebilecek mobilyaları sabitlemek için kullanılır.

Mobilya köşe noktalarının birleştirilmesinde ve sağlamlaştırılmasında kullanılır.

Depremde dolapların devrilmemesi için kullanılır.

 

-------------//-------------

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOLANIR

* Mağazamızdan hafta içi 12:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.

* Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğu gibi durumlarda ise en geç 1 gün içerisinde gönderim yapılacaktır.

* Gönderim süresinin daha da uzama ihtimali durumunda, mesaj veya telefon ile müşteriye kargo süresi ile ilgili bilgi verilip, müşterinin talebi doğrultusunda hareket edilecektir.

* Kargo takip bilgilerini kargo şubesi, kargo sistemine giriş yaptığı anda sistemde görebilirsiniz.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO İLE GÖNDERİLECEK

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderilecektir.

İADE - DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

* Almış olduğunuz ürünü iade etmek ya da değişim yapmak için, "Mağazaya Soru Sor" butonu aracılığıyla bizden destek alabilirsiniz.

* Konu ile ilgili en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

KARGOLAMA HAKKINDA

* Siparişlerinizin kusursuz ve hatasız olarak gönderilebilmesi için, e-ticaret personelimiz tarafından özenli ve korunaklı bir şekilde paketlemesi yapılmaktadır.

* Tüm siparişler “Adınıza Faturalı” olarak işleme alınmaktadır. Muhasebe programımız tarafından faturalarınız sipariş esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize otomatik olarak iletilmektedir. (Lütfen mail adresinizin gelen kutusu ve spam kutusunu kontrol ediniz. Teknik bir sorun nedeniyle mail almadı iseniz mağazamızla irtibata geçerek herzaman faturanızı talep edebilirsiniz)

İLETİŞİM

* Sipariş durumu, ürün bilgisi, teslimat vs. gibi konulardaki bütün sorularınızı "Mağazaya Soru Sor" butonu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) için ne kadar?
Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN)Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Video

Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Tanıtım Videosu, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) videosu izle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Tanıtım Videosu İzle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) seyret, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) HD izle, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) inceleme, Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 243

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Mobilya Dolap Köşe Bağlantı Sabitleme L Demir Gönye (EBAT SEÇİN) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo V30A-24IIL 11LA000CTX080 i5-1035G1 24 GB 2 TB SSD 23.8" W11H FHD AIO Masaüstü Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

16.734,26 TL

HEMEN AL