Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Deck Montaj Klipsi (Plastik)

466,65 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Deck Montaj Klipsi (Plastik) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Deck Montaj Klipsi (Plastik) büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Deck Montaj Klipsi (Plastik) en uygun fiyatlar. Deck Montaj Klipsi (Plastik) Ücretsiz Kargo İmkanı


Deck Montaj Klipsi (Plastik) Tanıtım Videosu İzle

Deck Montaj Klipsi (Plastik) Tanıtım Videosu, Deck Montaj Klipsi (Plastik) videosu izle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) Tanıtım Videosu İzle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) seyret, Deck Montaj Klipsi (Plastik) HD izle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) inceleme


Deck Montaj Klipsi (Plastik) Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Deck Montaj Klipsi (Plastik) özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

MERHABA

SATIN ALACAĞINIZ ÜRÜN 1 KUTUDUR .KUTU İÇERİSİNDE 1000 ADET PLASTİK KLİPS BULUNMAKTADIR.


Deck Klipsi/Aparatı Nedir ?


      Dış mekanda kullanılan ahşap deck zemin kaplamalarının birbirine tutturulması için kullanılan bağlantı elemanlarına deck klipsi/aparatı denilmektedir.Uygulama sırasında büyük ölçüde kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.Uygulaması çok basittir.

      Ahşap iroko,teak,ipe,merbau,cumaru,massaranduba,lareks,çam,(Thermo,Emprenye) veya diğer sert / yumuşak ağaç türlerinden üretilen deck zemin kaplamaların montajında kullanılmaktadır.


Bu aparatlar gizlilik özelliği ile ahşap deck ürünlerinize kusursuz görünümler sunar.Eski usul üstten vidalama gibi yöntemlerdeki çirkin görüntüler olmaz.1 m2 alana ortalama 25 - 30 adet kullanılır.Bu sayı alt malzemenin hangi sıklıkla monte edildiğine göre değişmektedir.


İki ahşap deck malzemesi yan yana getirildiğinde ara boşlukları simetrik olarak 3mm/4mm boşluk oluşturacak şekilde sabitlenir.Zaten klips kullanımının amacı bu boşlukları sabitleyip mükemmel simetrik tasarımlar ortaya çıkarmaktır.


Bu ürünün kullanılabilmesi için ahşap deck malzemelerin yan kısımlarından kanal açılması (LAMBA ZIVANA) gerekmektedir.Fotoğraflar içerisinde örneği mevcuttur.


Garanti süresi Deck Montaj Klipsi (Plastik) için ne kadar?
Deck Montaj Klipsi (Plastik) garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Deck Montaj Klipsi (Plastik) ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Deck Montaj Klipsi (Plastik) garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Deck Montaj Klipsi (Plastik)Deck Montaj Klipsi (Plastik) Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Deck Montaj Klipsi (Plastik) orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Deck Montaj Klipsi (Plastik) Video

Deck Montaj Klipsi (Plastik) Tanıtım Videosu, Deck Montaj Klipsi (Plastik) videosu izle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) Tanıtım Videosu İzle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) seyret, Deck Montaj Klipsi (Plastik) HD izle, Deck Montaj Klipsi (Plastik) inceleme, Deck Montaj Klipsi (Plastik) özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Deck Montaj Klipsi (Plastik) siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 105

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Deck Montaj Klipsi (Plastik) Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Lenovo V30A 11FV0038TX20 i3-10110U 32 GB 1 TB HDD 512 GB SSD 21.5" FHD Free Dos AIO Bilgisayar FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

9.662,26 TL

HEMEN AL