Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm

95,12 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm en uygun fiyatlar. Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Ücretsiz Kargo İmkanı


Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Tanıtım Videosu İzle

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Tanıtım Videosu, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm videosu izle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm seyret, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm HD izle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm inceleme


Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş 48 x 28 cm

Çanta Ölçüleri:

Uzunluk: 48 cm

En: 28 cm

Özellikler:

Sağlam bezden imal edilmiş alet takım çantasıdır.

Toplam 5 adet göz vardır.

2 adet küçük göz.

2 adet uzun orta göz.

1 adet arka büyük göz.

El tutma yeri mevcuttur.

2 adet plastik düz kilit sayesinde kolay kapanma ve taşıma sağlar.

 

-------------//-------------

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOLANIR

* Mağazamızdan hafta içi 12:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.

* Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğu gibi durumlarda ise en geç 1 gün içerisinde gönderim yapılacaktır.

* Gönderim süresinin daha da uzama ihtimali durumunda, mesaj veya telefon ile müşteriye kargo süresi ile ilgili bilgi verilip, müşterinin talebi doğrultusunda hareket edilecektir.

* Kargo takip bilgilerini kargo şubesi, kargo sistemine giriş yaptığı anda sistemde görebilirsiniz.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO İLE GÖNDERİLECEK

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderilecektir.

İADE - DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

* Almış olduğunuz ürünü iade etmek ya da değişim yapmak için, "Mağazaya Soru Sor" butonu aracılığıyla bizden destek alabilirsiniz.

* Konu ile ilgili en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

KARGOLAMA HAKKINDA

* Siparişlerinizin kusursuz ve hatasız olarak gönderilebilmesi için, e-ticaret personelimiz tarafından özenli ve korunaklı bir şekilde paketlemesi yapılmaktadır.

* Tüm siparişler “Adınıza Faturalı” olarak işleme alınmaktadır. Muhasebe programımız tarafından faturalarınız sipariş esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize otomatik olarak iletilmektedir. (Lütfen mail adresinizin gelen kutusu ve spam kutusunu kontrol ediniz. Teknik bir sorun nedeniyle mail almadı iseniz mağazamızla irtibata geçerek herzaman faturanızı talep edebilirsiniz)

İLETİŞİM

* Sipariş durumu, ürün bilgisi, teslimat vs. gibi konulardaki bütün sorularınızı "Mağazaya Soru Sor" butonu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm için ne kadar?
Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cmTakım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Video

Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Tanıtım Videosu, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm videosu izle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Tanıtım Videosu İzle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm seyret, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm HD izle, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm inceleme, Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 357

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Takım Çantası Katlanabilir Bez Alet Sağlam Kumaş Çanta 48 x 28 cm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ardell Natural Takma Kirpik 116 FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

54,83 TL

HEMEN AL