Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet

47,64 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet en uygun fiyatlar. Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Ücretsiz Kargo İmkanı


Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Tanıtım Videosu İzle

Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Tanıtım Videosu, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet videosu izle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Tanıtım Videosu İzle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet seyret, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet HD izle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet inceleme


Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

  • Timsah Çerçeve Askısı Küçük Boy Sarı Janjan Renk 
  • 1 paketi 100 adettir, fiyat 1 paket yani 100 adet fiyatıdır.
  • 1 paketinde SADECE 100 ADET TİMSAH ÇERÇEVE ASKISI KÜÇÜK BOY JANJAN vardır.

  • Tablolarda, çerçevelerde, duvar aksesuarlarında, hediyelik eşyalarda, panolarda ve daha bir çok alanda, farklı ürünlerin sabitlenmesinde kullanabilirsiniz.
  • Genellikle çivi ile kullanılır, fakat vida ile kullanacaksanız; bu ürün için kullanımı en fazla olan vidayı (Tavla Menteşe Vidası) mağazamızdan temin edebilirsiniz. 


  • Marka:  Arslan Mamulleri
  • Üretici:  Çınar Hırdavat Üretim Paz. A.Ş.


Parça Numarası 0000ARS0371S
Ürün Ağırlığı (1 adet) 1,2 g 
Ürün Boyutları Genişlik: 4cm; Yükseklik: 0,5 cm
Ürün model numarası 371S
Renk Sarı janjan Kaplama
Ürün Paket Miktarı 1 Paket (100 Adet)
Parça sayısı 1 Paket içinde 100 adet 
Kutu Ebadı 7 cm x 9 cm x 4,5 cm
Kutu Ağırlığı 147 gramÜRETİCİ FİRMA: ÇINAR HIRDAVAT ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş

Garanti süresi Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet için ne kadar?
Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 AdetArslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Video

Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Tanıtım Videosu, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet videosu izle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Tanıtım Videosu İzle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet seyret, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet HD izle, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet inceleme, Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 85

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Arslan Mamulleri Timsah Askısı Tırtıklı Küçük Janjan 100 Adet Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Armani Exchange Ax 2028S 6103/4Z 53 Güneş Gözlüğü FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

753,10 TL

HEMEN AL