Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET

756,42 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET en uygun fiyatlar. ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Ücretsiz Kargo İmkanı


ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Tanıtım Videosu İzle

ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Tanıtım Videosu, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET videosu izle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Tanıtım Videosu İzle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET seyret, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET HD izle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET inceleme


ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Çift karışımlı solvetsiz, her türlü malzemeyi ( ahşap, çelik, polyester , metal vb) birbirine yapıştırmada kullanılabilen , ahşap tekne elyaf sarma (laminasyon ) için özel olarak dizayn edilmiş yapısı ve ahşaba mükemmel nüfüs özelliği sayesinde koruma ve geçirmezlik sağlayan , içine koyulan tozlar ile macun ve dolgu malzemesi olarak da kullabilen çok amaçlı epoksi reçinedir..


DÖKÜM VE ŞEFFAF UYGULAMALARDA KULLANILMAZ, HIZLIDIR, KALIN UYGULAMA YAPILMAZ.

                                      (MASA VE SEHPA YAPIMINA UYGULAMASINA UYGUN DEĞİLDİR)

 

Garanti süresi ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET için ne kadar?
ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SETARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Video

ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Tanıtım Videosu, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET videosu izle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Tanıtım Videosu İzle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET seyret, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET HD izle, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET inceleme, ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 99

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
ARC152 EPOKSİ AHŞAP VE ELYAF LAMİNASYON REÇİNE 5 KG SET Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Coffe Time 250/90 Basket Filtre Kahve Kağıdı 1000'li FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

297,42 TL

HEMEN AL