Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Fotoğraf Makinesi

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3

353,21 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 kullanım amacınız neyse, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz. Profesyonel amaçlarla çekim yapmayı düşünüyorsanız Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 ve kompakt makineler de işinizi görecektir. Şimdi Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 için siparişinizi verebilirsiniz.


Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu İzle

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 videosu izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu İzle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 seyret, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 HD izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 inceleme


Garanti süresi Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 için ne kadar?
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu İzle

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 videosu izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu İzle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 seyret, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 HD izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3Ürün Detayları

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3

Satın almış olduğunuz ürünü iyi günlerde kullanmanızı diler, vaktiniz varsa aşağıdaki bilgi ve açıklamaları okumanızı tavsiye ederiz. Burada cevabını bulamadığınız yada önemli gördüğünüz sorularınız için satıcıya mesaj at yazan yere tıklayarak istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Sorularınız mesai saatleri içinde genelde iki saat içinde cevaplandırılır ama iş yoğunluğu yada diğer sebeplerden sarkabilir. Her gün yüzlerce ürün gönderildiği için gereksiz olduğunu düşündüğünüz sorular, hem sizin hem diğer alıcıların ürünlerinin hazırlanmasında gecikmeler, aksamalar veya yanlışlıklara sebep olabileceği için anlayış beklemekteyiz. Hafta içi saat 15:00 e kadar satın aldığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Çok çok nadir elde olmayan sebeplerle (elektrik kesintisi, yada gönderici kargo şubesinde sistem olmaması gibi) ertesi güne kayabiliyor. Alıcı kargo şubesi teslimat çalışanı verdiğiniz adrese genelde sadece bir kez uğramakta, adreste bulunmamanız halinde kargo şubesinden gidip kendiniz yada kargo şubesine önceden bildirerek biriyle aldırmak zorunda kalabilmektesiniz, bu yüzden lütfen ev ise mutlaka sürekli birileri bulunmalı, yada işyeri adresinizi vermelisiniz. Kargonuz bulunduğunuz yere göre değişmekle birlikte genelde birçok yere ertesi gün teslim ediliyor, bazı alıcı kargo şubesine uzak yerler, kargo şubesi bulunmayan ilçe köy vb. yerlere birkaç gün sürebiliyor. Çok acil almanız gereken ürünleri; size mesajla gönderilen yada bana özel menüden satın aldığınız ürün bilgileri altında siyahla yazılan kargo kodunuzdan takip ederek alıcı şubeden bilgi alabilir yada şubeye giderek yada önceden şubeye bildirerek birini gönderip aldırabilirsiniz. Ürün sayfasındaki kargo bilgileri yazan yere tıkladığınızda hangi kargodan ve kargo ücretini kimin ödeyeceği ve alıcı öderli ürünlerde kapıda kargocuya ödeyeceğiniz kargo ücreti yazmaktadır. Hazırlanan kargolar gün içinde üç sefer (sabah, öğle ve 15:00) gönderici şubeye toplu olarak verilir, gönderici kargo şubesindeki yoğunluğa göre sıraya konulup sisteme kargo kodlarınız girilir. Bazı durumlarda kargo eşitlemesinde (senkronizasyon) sorun çıkabilir, bu durumda akşamları kargo internet sitesinden tarafımızdan kontrol edilerek elden sisteme kargo kodlarınız girilir. Hijyene dikkat edilmesi gereken ürünler gibi kişisel (iç giyim) kullanım ürünleri haricindeki tüm ürünleri on beş gün içinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Sadece bizden değil, tüm uzaktan satışlarda yani internet, telefon, televizyon kanallarından yapılan tüm alışverişlerde bu geçerlidir. Aynı kargo poşeti içinde tek kargoda geleceği için bu dükkanda satılan diğer ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.
 

Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.


Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Video

Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 videosu izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Tanıtım Videosu İzle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 seyret, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 HD izle, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 inceleme, Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 69

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Canon Eos M2 Şarjı Lp-E12 Şarj Aleti Şarj Cihazı Svkğh3Pöbköap3 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ewa A150 Ses Bombası Bluetooth Hoparlör FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

241,51 TL

HEMEN AL