Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Fotoğraf Makinesi

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70

382,50 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 kullanım amacınız neyse, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz. Profesyonel amaçlarla çekim yapmayı düşünüyorsanız Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 ve kompakt makineler de işinizi görecektir. Şimdi Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 için siparişinizi verebilirsiniz.


Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu İzle

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 videosu izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu İzle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 seyret, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 HD izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 inceleme


Garanti süresi Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 için ne kadar?
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu İzle

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 videosu izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu İzle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 seyret, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 HD izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 incelemeKAMPANYA DAHİLİNDE OLAN ÜRÜN
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70Ürün Detayları

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70

DEYATECH Softbox Tekli 50x70cm

DEYATECH SÜREKLİ IŞIK SETİ, FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİ İÇİN İDEAL IŞIK SETLERİNDEN BİRİSİDİR. YÜKSEK IŞIK KALİTESİNİ GÜN IŞIĞI SICAKLIĞINDA VEREN DEYATECH, ÖZELLİKLE VİDEO ÇEKİMLERİNDE YEŞİL PERDEDE VE YAKIN PLAN ÜRÜN ÇEKİMLERİNDE TERCİH EDİLEBİLİR BİR YAPIYA SAHİPTİR. STÜDYONUZDA FARKLI AÇILARDAN YÖNLENDİREBİLECEĞİNİZ SETİN İÇERİĞİ BEŞ DUYLU SİSTEMDEN İKİ ADET BARINDIRIYOR. LAMBALI SEÇENEKLERİMİZDE 35 W GÜCÜNDE OLAN SPİRAL AMPÜLLERDEN OLUŞUYOR.

Video Çekimlerinde Benzersiz Etki

 DEYATECH Sürekli Işık Seti video çekimlerinde yüksek ışık vermesi ile kullanıcısına derin bir nefes aldırıyor. Yüksek ISO değerlerine çıkmadan, daha etkili ışığı doğru diyaframda almanızı sağlayan set, yeşil fon önündeki çekimlerinizde de mükemmel bir ayrımıyla arka fonu istediğiniz gibi yönetmenize olanak tanır.

Ürün Çekimlerinde Paraflaş Etkisi

 DEYATECH Sürekli Işık Seti paraflaşlar kadar etkili bir ışık gücü sunmaktadır. Bu sayede pozlama değerlerinizi paraflaş ayarlamasını yapar gibi yapabilir ve yüksek ışık gücünü kullabilirsiniz. Işığın önüne takılan 50x70cm boyutundaki softboxlar ile ışığınızı yumuşatabilirsiniz.

Ürün İçeriği

1 x 50x70 Softbox

1 x Tek Duy Kafa

1x 1.8mt Işık Ayağı

1x Taşıma Çantası

 

** Lambalı ve Lambasız Seçenekler İle **


Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Video

Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 videosu izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Tanıtım Videosu İzle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 seyret, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 HD izle, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 inceleme, Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 95

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Deyatech Youtube Video Softbox Sabit Işık Seti Sürekli Işık 50X70 Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Telefunken Tf11 Fet Kardioid Kondenser Mikrofon FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

24.519,21 TL

HEMEN AL