Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart

528,05 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart en uygun fiyatlar. Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Ücretsiz Kargo İmkanı


Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Tanıtım Videosu İzle

Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Tanıtım Videosu, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart videosu izle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Tanıtım Videosu İzle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart seyret, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart HD izle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart inceleme


Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

Satın alma sonrası teknik destek için bize soru sor bölümünden destek istiyorum yazmanız durumunda sistem üzerinde kayıtlı numaranız üzerinden.  Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanacaktır.

Set: İçeriği 

1 Adet şifre ve Kartlı Geçiş Paneli
20 Adet Rfid Proximity Kart
1 Adet Adaptör 12VDc,
1 Adet Elektrikli Kilit Karşılığı

Not: Setimizde girişte Kart ve Şifre okuyucu çıkışta ağırlıklı olarak kapı kolu kullanıldığı için El yaklaşım sensörü bulunmamaktadır. Harici olarak mağazamızda bulabilirsiniz.Şifre, Kart, Şifre + Kart Kullanım özelliği

Standalone Kart ve Şifre Okuyucu Access Geçiş Terminali CPR02-SA125KHz kart ve şifreli geçiş panel modelimizde çok fonksiyonlu özellikler ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Masterkart veya şifre access / geçiş paneli üzerinden kolayca tanımlanabilir; yetkili access / geçiş  kullanıcılarının yetkileri  panel hafızasının tamamı silinmeden tek tek kaldırılabilir.

Standalone Kart ve Şifre Okuyucu Access Geçiş Terminali CPR02-SA125KHz paneli standalone / bağımsız olarak kullanılır. Ayarlanabilir röle çekme süresi ile çeşitli alan ve projelerde farklı amaçlar içinde kullanılabilir.

 

Kullanım Alanları

Ofis kapısı access kontrol

Bina /apartman şifreli giriş

Bina /apartman kartlı giriş

Toplu konut yaya girişleri

 

Çalışma Özellikleri

Kendi başına çalışma

Kart ve Şifreli Geçiş Paneli Yetkilendirme; panel üzerinden master kart oluşturma, kullanıcı şifresi oluşturma, kullanıcı kartı ve anahtarlığı tanımlama

Kart ve Şifreli Geçiş Paneli üzerinden tek tek yetkilendirme / yetki kaldırma

Kart ve Şifreli Geçiş Paneli üzerinden Zaman ayarlanabilir kontak çıkışı

Kar tve Şifreli Geçiş Paneli üzerinden Alarm

Kar tve Şifreli Geçiş Paneli üzerinden Zil kontak çıkışı

 

TeknikÖzellikler

Çalışma DC gücü

DC güç kaynağı: 12 ± 10%; Gerilim akımı <0.1A

Maksimum çıkış

Geçerli kilit

Ortam sıcaklığı

-20 –70

Nem ortamı

20% ~ 90%

Depolama kapasitesi

3000 kullanıcı kartı,

Okuma mesafesi

3-15 cm

Okuyucu tipi

RFID kart 125 KHz

Paket Ağırlık


0,35kg

Ölçüler (cm)

10*10*3Garanti süresi Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart için ne kadar?
Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet KartKartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Video

Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Tanıtım Videosu, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart videosu izle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Tanıtım Videosu İzle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart seyret, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart HD izle, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart inceleme, Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 133

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
Kartlı ve Şifreli Geçiş -Elektronik Kilit Karşılığı 20 Adet Kart Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Missiamobilya Missia Mobilya Messina Çalışma Masası Beyaz-Beyaz FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

581,40 TL

HEMEN AL