Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm

7,23 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm en uygun fiyatlar. DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Ücretsiz Kargo İmkanı


DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Tanıtım Videosu İzle

DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Tanıtım Videosu, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm videosu izle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Tanıtım Videosu İzle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm seyret, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm HD izle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm inceleme


DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

5mm - 8mm  BEYAZ DEKOTA  LEVHAÜrün Özellikleri    
     
        
Hafif bir malzemedir. Dolayısıyla işleme, taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır. Malzemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de Rijit PVC’ye göre çok daha ekonomiktir. Alternatif ürünlere göre (köpük polistren, fotoblok vb. levhalardan) bir hayli öndedir. Bu malzemelerden daha düzgün bir yüzeye sahiptir. Daha rijit, daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür.

    GENEL KULLANIM ALANLARI   

·?Dekorasyon ve iç mimari

·?Ev ve büro mobilyaları

·?Aydınlatma elemanları

·?Banyo ve mutfak aksesuarları

·?Vitrin standları

·?Endüstriyel alanlar

·?Tüm özel tasarımlar

· ?Tüm özel projeler

· ?Fuarlar

· ?Reklam Panoları
Özel dekota tasarım çizim veya resimleriniz mevcut ise lütfen  protechnoprime@gmail.comadresi üzerinden iletişime geçiniz 
Garanti süresi DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm için ne kadar?
DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mmDEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Video

DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Tanıtım Videosu, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm videosu izle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Tanıtım Videosu İzle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm seyret, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm HD izle, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm inceleme, DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 243

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
DEKOTA LEVHA - PVC FOAM- 5mm-8mm Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Schwarzkopf Osis 1 Dust It Texture Light Control Matlaştırıcı Saç Pudrası 10 G FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

157,25 TL

HEMEN AL