Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu

120,33 TL

Stokta: Hayır

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu en uygun fiyatlar. At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Ücretsiz Kargo İmkanı


At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Tanıtım Videosu İzle

At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Tanıtım Videosu, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu videosu izle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Tanıtım Videosu İzle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu seyret, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu HD izle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu inceleme


At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

ÖZELLİKLERİ

Özgül Ağırlığı (gr/cm³)

0.930 – 0.950

Asit Endisi

10

Renk

Şeffaf açık kahve

Kuruma Süresi (20°C)

18 – 20 saat

Esas

Sentetik

Kaynama Sayısı

Tek

Çözünürlük

Solvent esaslı eriticilerde incelebilir.

 

KULLANILMA YERLERİ
• Tek başına ahşabın derinliklerine kadar nüfuz ederek çok uzun süre güzelliğinden birşey kaybetmeden korunmasını sağlar.
• Suya maruz kalan ahşabın suya ve rutubete karşı direncini artırarak çürümesini önler. Tabi görünüş için sadece beziryağlı bırakılabileceği gibi üzerine vernik de uygulanabilir.
• Her türlü ahşabın rengini koyulaştırarak dekoratif olarak ağaç damarlarının daha belirginleştirilmesinde kullanılır.
• Ahşap satıhlarda boyadan önce plastik ve yağlı boya için birinci astar olarak kullanılabilir.
• Sülyan boya Antipas ve Astar boya için birinci astar olarak kullanılabilir.
• Pergula, Çardak gibi dış etkenlere maruz malzemenin korunmasında ve dekoratif görünüm elde edilmesinde kullanılabilir.
• Sanayide metallerin parlatılmasında ve pasa karşı koruyucu olarak kullanılabilir.

 

KULLANILMA ŞEKLİ
Fırça, Pistole ve parçalar daldırma suretiyle bezirlenebilir. Ahşap yüzeylerde elde edilebilecek görünüm ahşabın cinsine, emiciliğine ve tatbik edilen beziryağının tabakasının kalınlığına bağlıdır.

 

 

Mağazamıza ait diğer ürünler için tıklayınız...

 

 

 

HAKKIMIZDA

 

Aracınız için herşey... Parlaklar Madeni Yağ'ın iştiraki olan OilMarkt 2014 yılında kuruldu. Sahip olduğu geniş ürün gamını cazip fiyatlarla ve Parlaklar Madeni Yağ güvencesiyle tüketicilerine sunan OilMarkt; Motor Yağları, Motor Yağ Katkıları, Endüstriyel Yağlar, Gres Yağları, Şanzıman ve Difeansiyel Yağlar, Akü, Filtre, Oto Yedek Parça, Oto Aksesuarları gibi kategorillerde binlerce ürünü bünyesinde bulunduruyor. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa sürede madeni yağ sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Müşteri hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle OilMarkt, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

NOT: Mağazaya Soru Sor kısmından ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sorularınız 08:00 ile 24:00 saatleri arasında hızlı bir şekilde cevaplanmaktadır.

NOT: Firmamız E-Arşiv ve E-Fatura kullanıcısı olduğundan faturalarınız sisteme kayıtlı olan E-mail adresinize gönderilmektedir.Bu İlan 1co Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Garanti süresi At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu için ne kadar?
At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap KoruyucuAt İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Video

At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Tanıtım Videosu, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu videosu izle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Tanıtım Videosu İzle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu seyret, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu HD izle, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu inceleme, At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 213

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
At İngiliz Nevi İnce Bezir Yağı 1 Lt Ahşap Koruyucu Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Bengimobilya Sandalye Piramit Model Metal Transmisyon Gold Renk Kaplama Baby F (521231358) FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

3.335,91 TL

HEMEN AL