Türkiye'nin Her Yerine
ÜCRETSİZ KARGO
Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı
Ürünü Görmeden Almayın
50% 'ye Varan Gerçek İndirimler
Fırsat Ürünlerine Göz Gezdirin

Hırdavat Elektrikli Aletler

vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir

67,15 TL

Stokta: Evet

Hafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen siparişler bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan kargoya verilmektedir.
Ürünlerinizi Teslim alırken kargonun yanında mutlaka açıp kontrol ediniz. Sorun gördüğünüzde kargoya tutanak tutturup teslim almadan geri veriniz.
Detaylı bilgi için iptal ve iade koşullarını ziyaret ediniz.

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir büyük indirim fırsatını kaçırmayın. El aletleri, matkaplar, avuç taşlamalar, sunta kesme makineleri ve vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir en uygun fiyatlar. vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Ücretsiz Kargo İmkanı


vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Tanıtım Videosu İzle

vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Tanıtım Videosu, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir videosu izle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Tanıtım Videosu İzle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir seyret, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir HD izle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir inceleme


vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Yurtiçi Ürün Teslimatı ve Kapıda Taksitli ödeme avantajı.


Kampanya dahilinde olan vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir özellikleri aşağıda verilmiştir.

Ayrıntılar

COSMİCPLUS+

*Viledanızın Pedalına basınca viledanız dönmüyor mu? veya boşamı dönüyor.

*Pedala bastıgınızda pedal boşa mı dönüyor rulmanı değiştirdiğiniz halde de boşa dönüyorsa mil Değişmelidir.
*Bu sorunlardan herhangi biri ile karşılaştıysanız  rulman ve mil  sorununuz var demektir.
*Bu sorunlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz    8 köşeli rulmanı ve milini  bizden temin edebilirsiniz!

*Vileda Turbo ve Cambaz Marka Pedallı Temizlik Kovası Yedek Rulmanı ve mili

 

PAKET İÇERİĞİ

1 adet Rulman

1 adet  vileda mili

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Garanti süresi vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir için ne kadar?
vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir garanti süresi ne zaman başlıyor?

Garanti Belgesi Yönetmeliği "Garanti süresi" başlıklı 6 ncı maddesinin birinci fırkasında da belirtildiği üzere; "Garanti süresi; vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir ürününün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari iki yıl veya bu yönetmeliğe ekli listedeki ölçü birimleri ile tespit edilen değer kadardır."

vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir garanti şartları ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI
vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamirvileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Geri iade ve Cayma Hakkı
Cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebiniz geçersiz kılınabilmektedir.

vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Video

vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Tanıtım Videosu, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir videosu izle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Tanıtım Videosu İzle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir seyret, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir HD izle, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir inceleme, vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir özellikleriHafta içi Her gün saat 15:30 & 16:00 a kadar verilen vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir siparişi bir sonraki hafta sonu İstanbul'dan tarafınıza kargolanır.
1co.org Product Modul - 390

Ürünü Paylaş Anında İndirim Kazan
vileda turbo mili ve rulmanı yedek rulman boşa dönme tamir Ürününde Geçerli İndirim Kodunu Almak İçin Ürünü Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşmanız Yeterli.
Ar-Dez Sniper Konsantre Dezenfektan 1 L + Soft Air Mask Yıkanabilir Maske FIRSAT ÜRÜNÜ

* Taksitle Kapıda Ödeme Avantajı

118,58 TL

HEMEN AL